Англійська мова

Заняття з англійської мови розраховані на діток  віком 4-6 років. Заняття проводяться  2 рази на тиждень у вечірній час. Тривалість одного заняття – 45 хвилин.

Перше пробне заняття безкоштовне.

Повний курс навчання триває 9 місяців (з вересня по травень).

     Щотижня ми вивчаємо нову лексичну тему(Овочі, Фрукти, Цифри, Кольори, Транспорт, Їжа, Природні явища…). Одна тема розрахована на 2 заняття. За допомогою наочного, відео та аудіо матеріалу ми активно вивчаємо слова, співаємо пісні, вчимо віршики, граємо в ігри (знайди, покажи, відгадай) і обов’язково робимо якусь аплікацію з теми для кращого розуміння  і запам’ятовування. Сприймаємо слова на слух, вчимося вимовляти звуки, будуємо прості діалоги, задаємо питання та відповідаємо.

     Кожне заняття починається з англійської пісні – привітання, продовжуємо простими діалогами: Hallo! How are you? I’m good і т.д., далі знайомимося з основною лексикою шляхом наочності, слухаємо і повторюємо, далі пісня або відео, діалог по темі, творча робота, ігри, повертаємося до наочності, пісня-прощання.

     В кінці кожного заняття роздаються роздруківки із лексикою по темі, які треба опрацювати вдома.
Заняття спрямовані на поповнення словникового запасу дитини та вміння його використовувати в певних ситуаціях та діалогах. Якщо  займатися з дитиною систематично і хоча б декілька разів на тиждень повторювати слова, результат не примусить себе чекати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *