Підготовка до школи

     Заняття з підготовки до школи розраховані на діток  віком 4-6 років. Заняття проводяться  2 рази на тиждень у вечірній час. Тривалість одного заняття – одна година. Одне заняття ділиться на 2 блоки( математика + логіка;  грамота + розвиток мовлення) по 30 хвилин кожен блок, для того, щоб дитині було не нудно і вона могла з легкістю переходити від одного виду діяльності до іншого.

Перше пробне заняття безкоштовне.

     Повний курс навчання триває 9 місяців (з вересня по травень). Навчальні матеріали на заняття, у  вигляді підбору роздруківок, роздаються.
     В кінці кожного заняття задається домашнє завдання, на виконання якого є цілий тиждень. Робити його чи ні –  це особиста справа, але для закріплення отриманих вмінь та навичок ДУЖЕ бажано.
     Під час занять можуть використовуватися аудіо та відео матеріали.
     Всі заняття спрямовані на розвиток уваги, пам’яті, уяви, мислення та мовлення. Завдання підбираються таким чином, щоб охопити всі пізнавальні процеси.

В курс програми підготовки до школи входять такі предмети:

Математика. На заняттях з математики ми вивчаємо цифри від 1 до 20, вчимося їх писати, рахувати в порядку зростання і порядку спадання, поняття суміжних чисел, парних і непарних, склад числа, додавання та віднімання в межах 20,розв’язування та складання задач на додавання і віднімання, знаки «більше», «менше», «дорівнює» та закріплюємо все на практиці. Знайомимося з одиницями виміру довжини (см,м) та ваги (г,кг), поняття «відрізок», «пряма», «крива», «промінь», площинні та об’ємні геометричні фігури, поняття ліво – право, високий – низький, широкий – вузький.

Логіка. На заняттях ми вчимося порівнювати, знаходити закономірності, міркувати, конкретизувати, узагальнювати, класифікувати, робити висновки, граємо в дидактичні ігри для розвитку мислення, виконуємо завдання-лабіринти, шукаємо відмінності на малюнках, виокремлюємо зайві предмети, групуємо предмети в групи за певною ознакою.

Грамота. На заняттях вивчаємо літери та звуки української абетки, вчимося їх писати, впізнавати серед інших літер, шукати в словах, запам’ятовуємо предмети ,які починаються з цих літер, сприймаємо на слух і визначаємо місце певного звука в слові (на початку, в середині чи в кінці), знайомимося зі складами, ділимо слова на склади, пробуємо читати.

Розвиток мовлення. На кожному занятті ми вивчаємо нову лексичну тему, основні слова по темі та їх значення, вчимося слухати та переказувати тексти, відповідати на питання по тексту, вчимо вірші, граємо в дидактичні ігри, складаємо картинки в правильній послідовності дій і складаємо оповідь за картинками.

Підготовка до школи | SMARTY
Підготовка до школи | SMARTY

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *