Вчусь розуміти мовлення
Завантажити:
Мова:
Українська моваEmail:
tausofts@gmail.com
Про додаток
«MOVAє. Вчусь розуміти мовлення» – перший україномовний додаток, який розвиває розуміння мовлення та поповнює словниковий запас:
- у дітей від 2 до 6 років, батьки яких хочуть розвивати мовлення, пам’ять і мислення у своєї дитини.
- у дітей з різними порушеннями в розвитку ( розладами аутистичного спектру (РАС), СДВГ, затримкою мовного розвитку (ЗМР), а також для всіх дітей, які недостатньо розуміють мовлення.
- у дорослих, які перенесли інсульт або травми головного мозку, внаслідок чого перестали розуміти мовлення в повному обсязі.
Додаток містить більше 2000 реалістичних зображень предметів, дій, ознак по основним категоріям ( фрукти, овочі, тварини, транспорт, одяг, взуття, меблі і т.п.). Саме реалістичність зображень робить додаток універсальним в користуванні як для дітей так і для дорослих.
Додаток «MOVAє. Вчусь розуміти мовлення» створено за участі професійного логопеда-дефектолога, спираючись на досвід роботи з немовленнєвими дітьми, та дітьми, які мають складнощі в розумінні мовлення. Тому батьки та фахівці можуть бути впевнені в якості підібраних завдань у додатку.
Додаток «MOVAє. Вчусь розуміти мовлення» розроблений по принципу від легкого до складного. Він містить рівні складності, завдяки цьому діти з різними можливостями можуть почати навчатися і розвиватися. З кожним днем рухаючись вперед, опановуючи нові навички і знання.
Для кого додаток MOVAє. Вчусь розуміти мовлення?
- для дітей, які мають труднощі в розумінні мовлення, а також для всіх дітей від 2 до 6 років, як додатковий інструмент розвитку мовлення та мислення.
- для батьків, які хочуть допомогти дитині почати розуміти мовлення, при цьому хочуть займатися вдома самостійно з дитиною. Додаток легкий в користуванні, має декілька рівнів складності і шкалу успішності дитини, по якій батькам буде легко відслідковувати прогрес дитини.
- для фахівців (логопедів, дефектологів та психологів), які хочуть мати зручний та ефективний інструмент для роботи з дітьми, які мають труднощі в розумінні мовлення.
- для дорослих, які перенесли інсульт або травми головного мозку і хочуть займатися вдома над відновленням мовлення.
Батькам та фахівцям легко відслідковувати прогрес дитини, за допомогою шкали успішності. Додаток прораховує в відсотковому значенні скільки правильних відповідей дала дитина.
Рекомендовано переходити на наступний рівень складності, якщо дитина демонструє більше 90% правильних відповідей.