Дар'я
Левченко

Логопед - дефектолог


Адреса:

м.Київ, вул.Межова, 23

Телефон:

(095) 438-21-30 (viber)

Email:

daralevcenko98@gmail.com

SMARTY - Корекційно - розвивальний простір для дітей
https://logopedia.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/daria_4.jpg
Ціль
розвиток і корекція мовлення, а також формування вміння користуватися мовою як засобом комунікації для подальшої успішної соціалізації та інтеграції в середовищі однолітків.
Задачі
  • діагностика та корекція усного та писемного мовлення у дошкільників та молодших школярів;
  • корекційна робота з дітьми з особливими освітніми потребами;
  • розвиток психічних процесів;
  • робота з немовленнєвими дітьми з 2 років; корекція затримки психомовного розвитку.
Про себе

Володію сучасними освітніми технологіями і методиками та ефективно застосовую їх в практичній професійній діяльності логопеда, як логопед. Маю індивідуальний підхід до кожної дитини. Використовую на занятті лише ті методики або їх поєднання, які є доречними і ефективними для конкретної дитини.
Проводжу заняття по запуску мовлення, корекцію порушень звуковимови, профілактику і корекцію порушень писемного мовлення.
На заняттях з малюками використовую авторські сюжетно-рольові ігри.

Як показує практика, сюжетно-рольова гра надає позитивний вплив на розвиток мовленнєвої активності. В ході гри дитина вголос розмовляє з іграшками, а також наслідує звукам (гудок потяга, рев мотора) і голосам звірів (гавкіт собаки, іржання коня). Під час гри багато розмовляю з дитиною, в результаті цього у немовленнєвої дитини виникає потреба у мовному спілкуванні (запитати про щось, повідомити щось). Як логопед, спонукаю дитину до питань з приводу тієї чи іншої іграшки, картинки, таким чином, розвиваючи її мовленнєву активність.
Безперечно, успіх в роботі залежить від професійних знань, обізнаності про вітчизняні та зарубіжні досягнення суміжних з логопедією наук, від творчої активності та ініціативи. Я постійно приймаю участь у професійних тренінгах, вебінарах вітчизняних та зарубіжних спеціалістів, веду власний Блог.

Питання – відповідь (FAQ)

Коли дитині потрібні заняття з логопедом?

Відповідно до сучасних досліджень, в ранньому віці мозок дитини набагато пластичніший. Чим раніше ви звернетеся до логопеда, тим більше можливостей буде у дитини для правильного розвитку. Більш детально почитайте за цим посиланням https://logopedia.in.ua/logoped-defektolog.html

Чому дитина погано читає та пише?

Однією із причин складнощів з писемним мовленням та читанніє таке досить поширене порушення, як дисграфія. Про те, що являє собою це порушення можна більш детально прочитати за посилання
Що так Дисграфія?

Як поставити звук Р?

Для проведення розвиваючих занять і вправ з дитиною, Вам необхідно підготувати дзеркало і стіл. Під час роботи дитина повинна сидіти прямо, постійно бачити свій рух рота в дзеркалі. Все як на занятті у професійного логопеда. Кожне заняття починайте з артикуляційної гімнастики. Потім – вправи, які вчать вимовляти Р.

Як провести діагностику в домашніх умовах?

Іноді у батьків виникає питання : «Чи правильно розмовляє моя дитина?» У цій статті пропоную пройти експрес діагностику граматичної будови мовлення вашої дитини.

Задайте питання логопеду