Порахуй комах

Ціль гри : поповнення словникового запасу з теми «Комахи», розвиток лексико-граматичної сторони мовлення, вчитися правильно узгоджувати числівники з іменниками.

Як грати: запропонуйте дитині знайти та порахувати всіх комах на галявині.
«Подивись, де це ми? – Ми на галявині, тут багато комах. Давай порахуємо їх! Отже починаємо, один метелик, два метелики, три метелики, чотири метелики, п’ять метеликІВ».
Під час гри, зверніть увагу, чи правильно узгоджує дитина числівник з іменником. Якщо виникають складнощі, пограйте з дитиною в гру запропоновану нижче.

Ціль гри:  поповнення словникового запасу з теми «Комахи», розвиток лексико-граматичної сторони мовлення, вчитися правильно узгоджувати числівники з іменниками.

Як грати: розріште картинки, перемішайте їх. Попросіть дитину, називаючи комах і їх кількість, розкласти у стовпчики картки з однаковою кількістю комах (1, 2, 5).

Порада від логопеда: пам’ятайте, чим більше дитина чує зразок правильного мовлення, а також звертає увагу на свої помилки і виправляє їх (звичайно в цьому повинні допомагати їй батьки), тим швидше у неї розвивається чуття мови. Тобто, дитина починає розмовляти грамотно, допускаючи лише незначні помилки в своєму мовленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *