Навіщо логопед задає домашнє завдання?

Навіщо логопед задає домашнє завдання?

Навіщо логопед задає домашнє завдання? Відповідаю на одне з найчастіших питань. Домашні завдання, які логопед задає дитині, дуже важливі для її успішного лікування. Наприклад, дитина навчилася правильно вимовляти звук р(р-р-р-р). Для того, щоб дитина не просто гарчала, а промовляла його у фразах (Рибалка на ставку зловила рибку) і у вільному спілкуванні, необхідно сформувати у неї цю навичку.

🔎📖 Навик — діяльність, сформована шляхом повторення та доведення до автоматизму. І лише внаслідок багаторазових повторень певна дія автоматично закріплюється 👅

Логопед займається з дитиною 2-3 рази на тиждень (30-40 хвилин) Звичайно ж цього не достатньо, щоб сформувати у дитини звичку правильно вимовляти звук «р» у мові. ❗️ Домашнє завдання допомагає зміцнити те, що дитина навчилася на занятті з логопедом, і розвивати її мовленнєві навички. Також вони дають можливість батькам допомогти дитині вдома, що позитивно впливає на стосунки між батьками та дітьми.

Домашнє завдання, важлива частина не тільки для дитини

Успіхи дитини багато в чому залежать від участі Вас, шановні батьки! Досить часто я чую, що дитина відмовляється робити домашнє завдання вдома! Тут потрібно набратися терпіння, зібрати волю в кулак. Спробуйте поставити себе на місце дитини 👩‍👧👨‍👧. Ввечері дитині хочеться відпочити, пограти. І часом дорослі забувають, що перед ними дитина, яка повинна в грі пізнавати світ і вчитися новому. Влаштуйте змагання «Хто краще почистить зубки або довше стукатиме за зубками» Діє 💯;

Заохочуйте і мотивуйте дитину (у роботі логопеда відмінно діють наклейки з улюбленими персонажами, бонстики, мильні бульбашки). Ви можете задіяти улюблені іграшки: вчіть їх гарно говорити разом з дитиною. Якщо у дитини немає настрою або вона втомилася, перенесіть виконання завдання на інший час.

👉👉👉 Пам’ятайте: тільки з Вашою допомогою робота логопеда буде ефективніша 👍👍👍

Завдяки домашнім завданням дитина може більше практикуватися у вправах, які їй надає логопед, тим самим покращується її мовленнєва навичка і дозволяє досягнути більших успіхів. Таким чином, домашні завдання є важливою частиною лікування та розвитку мовлення дитини.

PS: Мами та Папи, давайте разом «будувати» звуки 👫. Сподіваюся, що інформація для Вас була корисною👍😉.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *